Το Ellas - Forum σας καλωσορίζει στην Δημόσια Συζήτηση του. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για να έχετε πλήρη πρόσβαση στο Forum θα πρέπει να έχετε εγγραφεί, εάν είστε ήδη μέλος απλά συνδεθείτε.

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

№ 1
 Digital™

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το μήνυμα πως τα όπλα δεν είναι λύση θέλησε να δώσει ο 24χρονος φοιτητής, μετανιωμένος για τη δολοφονία του ληστή που είχε μπει σπίτι του

Εμφανώς μετανιωμένος, ο 24χρονος από την Παιανία που σκότωσε τον ληστή που εισέβαλε στο σπίτι θέλησε να επισημάνει μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook πως το αυτό που συνέβη δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση.

"Το μόνο που θέλω να τονίσω είναι ότι τα όπλα δεν είναι η λύση. Το γεγονός το δικό μου ελπίζω να είναι το τελευταίο κακό, δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση...

Σας το λέω ειλικρινά, αφήστε κλειδωμένα τα όπλα. Το βάρος είναι τεράστιο και οι τύψεις πολλές!!!

Επίσης, θα ήθελα να εκφράσω τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένειά του... Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους και πάλι...", γράφει ο Νίκος σύμφωνα με τη Real.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
http://www.ellas-forum.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης